Ota yhteyttä!

Lähetä meille viesti hontsa (at) metropolia.fi tai ota yhteyttä alla olevalla lomakkeella.

Vastaamme viestiisi mahdollisimman pian!

Kiitos viestistäsi! Olemme sinuun pian yhteydessä!

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Höntsän YouTube
  • Höntsä Twitter

Seuraa meitä myös somessa!

Monialainen kulttuuri- ja liikuntahöntsä

Metropolia
Tuottaja

Henna Sillanpää

Henna.Sillanpaa2@metropolia.fi

040 6683194

Metropolia
Projektipäällikkö

Terhi Dahlman

terhi.dahlman@metropolia.fi

040 662 8913

Suomen Nuorisoseurat ry

Projektityöntekijä

Judit Kemppilä

judit.kemppila@nuorisoseurat.fi

050 439 3841

Urheiluopisto Kisakeskus
Projekityöntekijä

Pekka Roilas

pekka.roilas@kisakeskus.fi
040 456 0921

YMCA – valtakunnallinen nuorisojärjestö

Projekityöntekijä

Kristofer Clement

kristofer.clement@ymca.fi

040 146 1941

Hyvinvointi- ja urahöntsä

Oulun Diakonissalaitoksen säätiö - ODL

Liikuntaklinikka
Projektikoordinaattori

Riitta Pyky

riitta.pyky@odl.fi
050 3125 818

Oulun Diakonissalaitoksen säätiö - ODL

Liikuntaklinikka
Projekityöntekijä

Ulla-Maija Luoma

ulla-maija.luoma@odl.fi
050 312 5805

Diakonia ammattikorkeakoulu Oy - DIAK
Projektikoordinaattori

Leea Naamanka

leea.naamanka@diak.fi

050 339 8910

Oulun seudun koulutuskuntayhtymä - OSAO

Virpiniemen liikuntaopisto
Projektityöntekijä / Kouluttaja

Sirpa Pehkonen
sirpa.pehkonen@osao.fi
044 703 7875

Oulun seudun koulutuskuntayhtymä - OSAO

Virpiniemen liikuntaopisto
Projektityöntekijä /

Matti Länden
matti.landen@osao.fi
044 7037 995

Oulun seudun koulutuskuntayhtymä - OSAO

Virpiniemen liikuntaopisto

Projektityöntekijä
Katri Virtanen
katri.virtanen@osao.fi
044 717 0062

Voimavarahöntsä

Diakonia ammattikorkeakoulu Oy - PIEKSÄMÄKI

Projektityöntekijä
Pirkko Pätynen
pirkko.patynen@diak.fi
040 578 9621

Diakonia ammattikorkeakoulu Oy - PIEKSÄMÄKI

Projektityöntekijä
Pirkko Kärkkäinen
pirkko.karkkainen@diak.fi

040 015 6218
 

Diakonia ammattikorkeakoulu Oy - OULU

Projektikoordinaattori
Leea Naamanka
leea.naamanka@diak.fi
050 339 8910

Metropolia
Asiantuntija-lehtori

Johanna Niemi

johanna.niemi@metropolia.fi

050 366 3463